HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

NEDEN EFZA BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Güvenlik Kamera Sistemleri

Efza Güvenlik Kamera sistemleri, güvenliğiniz için tüm iç ve dış ortamlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş çözümler sunar.

Efza Güvenlik Sistemleri, Apartman, bina, site veya tesislerin çevresinin giriş ve çıkış noktalarının izlenmesi, büro, fabrika, tesis çevresi, depo, yükleme bölgeleri, otopark ve garajlar, mağaza, iş yeri girişi gibi aklınıza gelebilecek birçok alanın izlenmesi ve kaydedilmesi için kullanıma uygundur.

Network Ağ Sistemleri

Ağ altyapısı (network altyapısı), sistemlerin çalışması için gerekli olan, network altyapı kablolama düzgün ve güvenli bir şekilde yapılması gereken işlemdir, Network altyapısı (ağ altyapısı) verilerin paylaşımını sağlayan bir sistemdir.

Güvenlik ve sistemin doğru ve verimli bir biçimde çalışması için doğru ve temiz altyapının kurulması en önemli unsurdur. Ağ altyapıları (Network altyapı) uzun ömürlüdür ve uzun ömürlü olmalıdır. Bu yüzden network altyapı sistemini kuran Efza Bilişim ve Güvenlik Sistemleri firmamız, yapısal kablolama bölümünü büyük bir titizlikle sonlandırırır.

Bilgisayar, Laptop Bakım Onarım

Efza Bilişim ve Güvenlik Sistemleri firmamız eğitimli ve deneyimli teknik servis ile bakım ve onarım personeliyle büyük başarılara imza atmaktadır.

Amacımız firma olarak, PC ve laptop kullanıcılarını memnun etmek ve bunun yanında bu alanda hızla ilerlemektir. Özellikle çalışanlarımız pc ve laptop konusunda bir eğitim almış durumdadır. Bu şekilde teknolojik aletlerin bakımı ve onarımı konusunda oldukça bilgi sahibidirler. Bu teknolojik aletlerin bakım ve onarımı firmamız olarak önemli bir konu dahilindedir.

Sıramatik Sistemleri

Sıramatik sistemler müşteri potansiyelinin yoğun olduğu her sektörde kullanılan sistemlerin başında gelmektir. Yoğun iş akışının olduğu her alanda trafik akışını sağlamaya yarayan bu sistemler sayesinde kişiler doğru hizmet birimine yönlendirilebilmektedir.

Bu sistem sayesinde hem müşteri memnuniyeti sağlanmakta hem de firmanın hizmet kalitesinin artması sağlanmaktadır. Bu sistemler özellikle hastane ve bankalar tarafından tercih edilmektedir. Bankaların kullandığı banka sıramatik sistemleri kişilere doğru alana yönlendirerek işlem kolaylığı sağlamaktadır.

Web Tasarım, Seo

Web tasarım nasıl yapılır diye sorgulamakla zaman harcamayın, profesyonel bir ajanstan destek alın!

Sektörün deneyimli ve karakterli web tasarım şirketlerinden birisiyle tanışmak ister misiniz?

Müşterilerimiz tarafından en iyi web tasarım firmaları arasında gösteriliyor olmak bizler için bir gurur vesilesidir. Kaliteli web tasarım ajansından hizmet almak istiyorsanız size bir form veya bir telefon kadar yakınız.

Kurumsal web tasarım ve profesyonel web tasarım çözümlerinde tecrübeli bir marka arıyorsanız en iyi web tasarım ajansı olarak tercihiniz Efza Bilişim olsun!

Elektrik Tesisat

Efza Bilişim ve Güvenlik Sistemleri olarak İstanbul başta olmak üzere ev, iş yeri, ofis, mağaza ve tüm elektrik tesisat ihtiyaçlarınıza cevap verecek ekip ve ekipmana sahibiz.

Elektrik Tesisatı Hizmeti için bizimle 7/24 iletişime geçebilir ve fiyat teklifi almak için keşif talebinde bulunabilirsiniz.

EFZA BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Efza Bilişim ve Güvenlik Sistemleri teknik ekibimiz ile kolayca irtibat kurabilir; destek almak istediğiniz her konuda 7/24 bilgi alabilir veya uzaktan destek isteyebilirsiniz.

0850 308 34 25
Top