Hakkımızda

efza.com.tr

EFZA
BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

2008 Yılında İstanbul’un Sancaktepe semtinde kurulan Efza Bilişim ve Güvenlik Kamera Sistemleri, cctv kapalı devre güvenlik kamera sistemleri, Anolog kamera, Ahd kamera, İp kamera sistemleri, alarm sistemleri teknik servis hizmetlerinin keşif, projelendirme, satış, satış sonrası servis ve destek hizmetlerini sunmaktadır.

Piyasada kendine belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa zamanda, gerek hizmet vermiş olduğu müşterilerinin gerekse de firmaların güvenini ve desteğini arkasına almak suretiyle hızlı bir büyüme trendi içine girmiştir.

Efza Bilişim ve Güvenlik Kamera Sistemleri, güvenlik pazarında kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke olarak benimsemiş, genç ve dinamik kadrosu, profesyonel bakış açısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kısa zamanda büyük yol kat etmiş, büyümeyi hedefleyen genç ve dinamik bir güvenlik ve bilişim firmasıdır.

Maksadımız kendimizi mevcut olan koşullar altında fazla zora sokmadan ve kriz çığırtkanlarının da söylediklerine kulak vererek giderleri minimuma indirip fiyatları da en makul seviyelere çekmiştir. Şuan ki konumumuz itibari ile ayakları yere sağlam basan ve talepleri karşılayabilen bir firmayız. Piyasada elektronik güvenlik ürünlerini ve sunduğumuz hizmetleri bizden daha uygun fiyata verebilecek bir firma tanımıyoruz.

Top